O firmie

Historia firmy Drutpol sięga lat pięćdziesiatych dwudziestego wieku . Została założona w 1950 roku. Do dnia 26 listopada 2010 roku funkcjonowała na zasadach prawa spółdzielczego.

Obecnie działa pod nazwą TM Drutpol, jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością,

Firma ma swoją siedzibę w Golubiu – Dobrzyniu, przy ulicy Sokołowskiej 13, w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Podstawowym przedmiotem działalności TM Drutpol jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości wyrobów z drutu, rur , blach i profili stalowych.

Oferuje Państwu najwyższej jakości produkty AGD, akcesoria ogrodowe, akcesoria sklepowe oraz fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich produktów i usług.Oferuje również usługę malowania proszkowego dowolnymi kolorami z palety RAL, PANTONE oraz pokrywania wyrobów polietylenem metodą fluidyzacji.

Oferujemy konkurencyjne ceny przy znakomitej jakości świadczonych usług.

TM Drutpol stanowi przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, wprowadzającego, co raz to nowsze rozwiązania technologiczne w produkcji, mające na celu zadowolić stale zmieniające się i rosnące wymagania ze strony rynku kontrahentów. Firma dokonuje stopniowej wymiany i zakupu maszyn i urzadzeń, wpływajacych na usprawnienie danego procesu produkcji.

Jesteśmy znani przede wszystkim ze swojej elastyczności, wykwalifikowanej kadry oraz wysokiej, jakości naszych usług. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

TM Drutpol współpracuje z wiądącymi w kraju oraz za granicą firmami, działajacymi w obszarze asortymentu z drutu. Zapewniamy realizacje zamówienia zarówno Klienta hurtowego jak i indywidualnego oraz dogodne warunki współpracy.